Na stadionie The American Express Community Stadium dnia 2021-08-28 14:00 odbyło się spotkanie Brighton - Everton zakończone wynikiem 0-2

Pierwsza połowa meczu między Brighton i Everton zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2021-08-28 14:00 na stadionie The American Express Community Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Brighton oraz Everton.

Gole strzelali: D. Gray 41' 0-1 Allan D. Calvert-Lewin 58' 0-2

Żółte kartki Brighton: Y. Bissouma 61'

Żółte kartki Everton: Richarlison 62' J. Pickford 83'

Czerwone kartki Brighton:

Główny arbiter meczu - J. Moss. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Brighton stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami Swansea oraz Crystal Palace. Kolejno natomiast Everton z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Norwich.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące starcia ligi Premier League. Liczące się futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Y. Bissouma Richarlison raz za razem gwarantują kapitalnym kibicom wiele emocji. Natrafiamy na przepiękne bramki i asysty, nieczyste sytuacje na faul zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Walki między piłkarzami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, iż mecze nudzą fana. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić widowiska piłkarskie znanej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Brighton i Everton w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, The American Express Community Stadium.