Na obiekcie Goodison Park dnia 2021-10-23 14:00 miał miejsce mecz między Everton oraz Watford - 2-5

Pierwsza część spotkania między Everton oraz Watford zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-5.

W dniu 2021-10-23 14:00 na stadionie Goodison Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Everton oraz Watford.

Gole strzelali: T. Davies 3' 1-0 D. Gray J. King 13' 1-1 C. Cathcart Richarlison 63' 2-1 M. Keane J. Kucka 78' 2-2 J. Hernández J. King 80' 2-3 E. Dennis J. King 86' 2-4 E. Dennis E. Dennis 90' 2-5 João Pedro

Żółte kartki Everton: Lucas Digne 17' Allan 54' Richarlison 72' Salomón Rondón 90'

Żółte kartki Watford: William Troost-Ekong 44' Emmanuel Dennis 70' Joshua King 81'

Czerwone kartki Watford:

Główny arbiter meczu - Graham Scott, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Everton stanie naprzeciw Wolves, następne spotkania z drużynami Tottenham oraz Manchester City. Kolejno natomiast Watford zmierzy się z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal oraz Manchester United.

Mnóstwo fanów śledzi interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Ciekawe piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Lucas Digne William Troost-Ekong nieustannie zapewniają fantastycznym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Potyczki między graczami z ligi są bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki, idealnie wyliczone asysty oraz bramki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Everton oraz Watford oraz ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Goodison Park.