Spotkanie między Manchester City i Everton zakończone wynikiem 3-0 na stadionie Etihad Stadium dnia 2021-11-21 14:00

Dnia 2021-11-21 14:00 na obiekcie sportowym Etihad Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 12. Zmierzyły się Manchester City i Everton.

Po pierwszej połowie meczu między Manchester City a Everton wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: R. Sterling 44' 1-0 João Cancelo Rodri 55' 2-0 Bernardo Silva 86' 3-0

Żółte kartki Manchester City: Aymeric Laporte 45'

Żółte kartki Everton: Richarlison 31'

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Manchester City stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami West Ham i Aston Villa. Kolejno natomiast Everton zmierzy się z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Arsenal.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani śledzą ciekawe starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Aymeric Laporte Richarlison nieustannie serwują fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz gole, brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają pikanterii całemu widowisku. Niesamowite zmagania między piłkarzami z ligi są niezwykle zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że są to mecze mało interesujące. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Premier League. Manchester City oraz Everton jak ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Etihad Stadium.