Spotkanie Everton - Arsenal zakończone wynikiem 2-1 dnia 2021-12-06 20:00 na stadionie Goodison Park

Everton - Arsenal, wynik końcowy 2-1. Dnia 2021-12-06 20:00 na obiekcie sportowym Goodison Park odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 15. Zmierzyły się Everton i Arsenal.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Everton i Arsenal zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: M. Ødegaard 45' 0-1 K. Tierney Richarlison 80' 1-1 D. Gray 90' 2-1 André Gomes

Żółte kartki Everton: Ben Godfrey 51' Demarai Gray 90'

Żółte kartki Arsenal: Granit Xhaka 63' Martin Ødegaard 74'

Czerwone kartki Arsenal:

Główny sędzia spotkania - Mike Dean, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Everton stanie naprzeciw Chelsea, następne spotkania z drużynami Leicester i Burnley. Kolejno natomiast Arsenal z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i Sunderland.

Mnóstwo fanów śledzi potyczki ligi Premier League. Fascynujące piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Ben Godfrey Granit Xhaka wielokrotnie zapewniają swoim fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają zajadłe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż spotkania męczą. Często trafiamy na wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Everton i Arsenal jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Goodison Park.