Norwich vs Everton, wynik spotkania: 2-1

Norwich vs Everton zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Norwich a Everton zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-01-15 15:00 na stadionie Carrow Road odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 22 pomiędzy Norwich a Everton.

Gole strzelali: M. Keane 16' 1-0 A. Idah 18' 2-0 B. Williams Richarlison 60' 2-1

Żółte kartki Norwich: Josh Sargent 50' Max Aarons 66' Teemu Pukki 70'

Żółte kartki Everton: Michael Keane 47'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Norwich stanie naprzeciw Watford, następne spotkania z drużynami Wolves i Crystal Palace natomiast Everton podejmie Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Newcastle.

Fani piłki nożnej śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy jak Josh Sargent Michael Keane raz za razem serwują fantastycznym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki między drużynami bywają niezwykle zażarte, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to widowiska usypiające. Obserwujemy przechodzące do historii bramki czy asysty, bezwzględne faule dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Premier League. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Norwich i Everton w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Carrow Road.