Mecz Everton - Aston Villa na stadionie Goodison Park - 0-1

Everton - Aston Villa 0-1. W dniu 2022-01-22 12:30 na obiekcie sportowym Goodison Park odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 23 pomiędzy Everton a Aston Villa.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Everton i Aston Villa wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: E. Buendía 45' 0-1 L. Digne

Żółte kartki Everton: André Gomes 45' Dominic Calvert-Lewin 50' Yerry Mina 58' Allan 82' Ben Godfrey 83'

Żółte kartki Aston Villa: Emiliano Martínez 68' Matty Cash 75' Tyrone Mings 86' Danny Ings 90'

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny arbiter meczu - Craig Pawson, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Everton stanie naprzeciw Brentford, następne spotkania z drużynami Newcastle oraz Leeds. Kolejno natomiast Aston Villa zmierzy się z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Watford.

Liczna grupa kibiców śledzi fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi André Gomes Emiliano Martínez systematycznie sprawiają swoim wiernym kibicom wiele wrażeń. Często obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, książkowe asysty oraz bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między piłkarzami zdarzają się niezwykle zażarte, nie często bywa, iż są to mecze nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Everton i Aston Villa z ligi Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Goodison Park.