Spotkanie Newcastle - Everton, wynik końcowy 3-1

W dniu 2022-02-08 19:45 na stadionie St. James' Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Newcastle i Everton.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Newcastle a Everton zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: J. Lascelles 36' 0-1 M. Holgate 37' 1-1 R. Fraser 56' 2-1 K. Trippier 80' 3-1

Żółte kartki Newcastle: Jonjo Shelvey 33' Fabian Schär 50'

Żółte kartki Everton: Mason Holgate 14' André Gomes 47' Allan 79'

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Newcastle stanie naprzeciw West Ham, następne spotkania z drużynami Brentford i Brighton. Kolejno natomiast Everton podejmie Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City i Boreham Wood.

Liczna grupa fanów śledzi starcia w lidze Premier League. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Jonjo Shelvey Mason Holgate raz za razem zagwarantowały fantastycznym entuzjastom wiele niezapomnianych wrażeń. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami są nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to mecze mało interesujące. Zdarzają się efektowne asysty czy gole, brutalne faule zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Newcastle oraz Everton jak ich udział w Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, St. James' Park.