Spotkanie pomiędzy Everton oraz Wolves zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Goodison Park

Everton - Wolves 0-1. Dnia 2022-03-13 14:00 na stadionie Goodison Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 29 pomiędzy Everton a Wolves.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Everton a Wolves wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: C. Coady 49' 0-1 Rúben Neves

Żółte kartki Everton: Jonjoe Kenny 75' Jonjoe Kenny 78' Ben Godfrey 84'

Żółte kartki Wolves: Conor Coady 64'

Czerwone kartki Everton: Jonjoe Kenny 78'

Czerwone kartki Wolves:

Główny arbiter meczu - Michael Oliver, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Everton zmierzy się już z Newcastle, następne spotkania z drużynami Crystal Palace oraz Watford. Kolejno natomiast Wolves z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa oraz Newcastle.

Liczni kibice śledzą potyczki ligi Premier League. Liczące się futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Jonjoe Kenny Conor Coady systematycznie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często natrafiamy na przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że widowiska nie są warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Everton oraz Wolves i ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Goodison Park.