Na stadionie Tottenham Hotspur Stadium dnia 2022-03-07 20:00 odbyło się spotkanie między Tottenham i Everton - 5-0

Tottenham kontra Everton wynik spotkania 5-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Tottenham a Everton wynik wynosił 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

Dnia 2022-03-07 20:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 28. Zmierzyły się Tottenham i Everton.

Gole strzelali: M. Keane 14' 1-0 Son Heung-Min 17' 2-0 D. Kulusevski H. Kane 37' 3-0 M. Doherty Reguilón 46' 4-0 D. Kulusevski H. Kane 55' 5-0 M. Doherty

Żółte kartki Tottenham: Heung-Min Son 24' Cristian Romero 30'

Żółte kartki Everton:

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Tottenham stanie naprzeciw Brighton, następne spotkania z drużynami West Ham i Newcastle. Kolejno natomiast Everton z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Watford.

Fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą bardzo ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Heung-Min Son raz za razem sprawiają wyśmienitym miłośnikom futbolu wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Wspaniałe potyczki między graczami są niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to widowiska nużące. Zdarzają się efektowne bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Tottenham oraz Everton i ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.