Spotkanie między Everton i Newcastle na stadionie Goodison Park dnia 2022-03-17 19:45: 1-0

Everton vs Newcastle 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Everton a Newcastle wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-03-17 19:45 na stadionie Goodison Park odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 20. Zmierzyły się Everton i Newcastle.

Gole strzelali: A. Iwobi 90' 1-0 D. Calvert-Lewin

Żółte kartki Everton: Richarlison 64' Anthony Gordon 76'

Żółte kartki Newcastle: Emil Krafth 76'

Czerwone kartki Everton: Allan 83'

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Everton stawi czoła West Ham, następne spotkania z drużynami Burnley i Manchester United natomiast Newcastle z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i Leicester.

Mnóstwo fanów z dużym entuzjazmem śledzi starcia, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Richarlison Emil Krafth raz za razem zapewniły swoim wiernym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się bezwzględne faule, wyjątkowe bramki i asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Interesujące zmagania między drużynami okazują się niezwykle zajadłe, rzadko bywa, że są to mecze drętwe. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi Premier League i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Everton i Newcastle z ligi Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Goodison Park.