Spotkanie Burnley - Everton dnia 2022-04-06 18:30: 3-2

Burnley - Everton wynik 3-2. Dnia 2022-04-06 18:30 na stadionie Turf Moor rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 19. Zmierzyły się Burnley oraz Everton.

Po pierwszej połowie meczu między Burnley a Everton wynik to 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: N. Collins 12' 1-0 M. Cornet Richarlison 18' 1-1 Richarlison 41' 1-2 J. Rodriguez 57' 2-2 C. Taylor M. Cornet 85' 3-2 M. Vydra

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 10' Matthew Lowton 76'

Żółte kartki Everton: Mason Holgate 3' Ben Godfrey 54'

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Burnley stawi czoła West Ham, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Wolves a Everton zmierzy się z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool oraz Chelsea.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą interesujące potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Josh Brownhill Mason Holgate niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Wielokrotnie zdarzają się przepiękne asysty oraz gole, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między piłkarzami z ligi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa, że potyczki przynudzają. To też warto śledzić spotkania sportowe popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Burnley oraz Everton w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Turf Moor.