Everton kontra Leicester, wynik meczu 1-1

W dniu 2022-04-20 18:45 na obiekcie sportowym Goodison Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Everton oraz Leicester.

Po pierwszej połowie spotkania między Everton i Leicester wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: H. Barnes 5' 0-1 Richarlison 90' 1-1 S. Rondón

Żółte kartki Everton: Richarlison 75' Yerry Mina 80' Dele Alli 86' Salomón Rondón 90'

Żółte kartki Leicester: Patson Daka 90' Kasper Schmeichel 90'

Czerwone kartki Leicester:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Everton zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Watford a Leicester z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz AS Roma.

Oddani kibice futbolu śledzą bardzo interesujące poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Richarlison Patson Daka nieraz zapewniły swoim stałym miłośnikom futbolu wiele niesamowitych emocji. Walki między graczami są bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż są to widowiska usypiające. Natrafiamy na ostre sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty oraz gole, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Premier League oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Everton i Leicester w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Goodison Park.