Mecz Everton vs Chelsea na obiekcie Goodison Park dnia 2022-05-01 13:00 - 1-0

Everton vs Chelsea wynik 1-0. Dnia 2022-05-01 13:00 na stadionie Goodison Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 35 pomiędzy Everton a Chelsea.

Pierwsza połowa spotkania między Everton a Chelsea zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: Richarlison 46' 1-0 D. Gray

Żółte kartki Everton: Séamus Coleman 38' Fabian Delph 45' Mason Holgate 90'

Żółte kartki Chelsea: Antonio Rüdiger 17' Mason Mount 36' César Azpilicueta 38' Marcos Alonso 76' Kai Havertz 83'

Czerwone kartki Chelsea:

Główny arbiter spotkania - Kevin Friend, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Everton stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Watford i Brentford a Chelsea podejmie Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i Liverpool.

Fani śledzą ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Liczące się zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Séamus Coleman Antonio Rüdiger wielokrotnie serwują kapitalnym entuzjastom wiele niesamowitych emocji. Natrafiamy na widowiskowe sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne sytuacje na faul dodające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko walki między zawodnikami bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa koniec końców, że są to mecze drętwe. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania sportowe ligi Premier League i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Everton oraz Chelsea jak ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Goodison Park.