Dnia 2022-10-01 14:00 miało miejsce spotkanie Southampton kontra Everton - wynik 1-2

Pierwsza połowa spotkania między Southampton i Everton zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-10-01 14:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 9 pomiędzy Southampton a Everton.

Gole strzelali: J. Aribo 49' 1-0 C. Adams C. Coady 52' 1-1 A. Onana D. McNeil 54' 1-2 A. Iwobi

Żółte kartki Southampton: Ainsley Maitland-Niles 7' Stuart Armstrong 85'

Żółte kartki Everton: Idrissa Gueye 83' Jordan Pickford 90'

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Southampton stawi czoła Manchester City, następne spotkania z drużynami West Ham i Bournemouth natomiast Everton zmierzy się z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Newcastle.

Wielu kibiców śledzi niezwykle fascynujące starcia w lidze Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. Ainsley Maitland-Niles Idrissa Gueye nieustannie gwarantują wyborowym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych przeżyć. Walki między graczami zdarzają się zajadłe, nie często bywa koniec końców, że spotkania nie są warte uwagi. Często trafiamy na niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Southampton i Everton oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, St. Mary's Stadium.