Dnia 2022-10-22 14:00 na stadionie Goodison Park miało miejsce spotkanie Everton - Crystal Palace - 3-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Everton i Crystal Palace zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-10-22 14:00 na obiekcie sportowym Goodison Park rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Everton oraz Crystal Palace.

Gole strzelali: D. Calvert-Lewin 11' 1-0 A. Iwobi A. Gordon 63' 2-0 D. McNeil 84' 3-0 A. Iwobi

Żółte kartki Everton: James Tarkowski 68' Demarai Gray 70' James Garner 90'

Żółte kartki Crystal Palace: Jeffrey Schlupp 68' Marc Guéhi 68' Wilfried Zaha 68' Jean-Philippe Mateta 80'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny sędzia meczu to Simon Hooper, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Everton stanie naprzeciw Fulham, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Bournemouth a Crystal Palace podejmie Southampton. Następne mecze zagra z drużynami West Ham oraz Newcastle.

Bardzo często mnóstwo fanów śledzi starcia w lidze Premier League. Fascynujące futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak James Tarkowski Jeffrey Schlupp raz za razem zapewniają wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Bardzo często zdarzają się przechodzące do historii bramki czy asysty, nieprzepisowe faule kończące się żółtą kartką gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż spotkania przynudzają. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich iśledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Everton i Crystal Palace w lidze Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Goodison Park.