Newcastle kontra Everton, wynik meczu: 1-0

Newcastle kontra Everton, wynik końcowy 1-0. W dniu 2022-10-19 18:30 na stadionie St. James' Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 12 pomiędzy Newcastle a Everton.

Pierwsza część spotkania między Newcastle oraz Everton zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Almirón 30' 1-0 Bruno Guimarães

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 24' Fabian Schär 44'

Żółte kartki Everton: Dominic Calvert-Lewin 7' Anthony Gordon 44' Idrissa Gueye 64' James Tarkowski 89'

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Newcastle zmierzy się już z Aston Villa, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Crystal Palace. Kolejno natomiast Everton podejmie Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Bournemouth.

Mnóstwo fanów śledzi starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Joelinton Dominic Calvert-Lewin nieraz zapewniły wyborowym fanom wiele niesamowitych emocji. Potyczki między graczami z ligi okazują się zagorzałe, rzadko zdarza się ostatecznie, że zmagania nas nudzą. Wielokrotnie natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul, efektowne asysty oraz bramki dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Premier League. Newcastle oraz Everton jak ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, St. James' Park.