Mecz pomiędzy Everton oraz Brighton dnia 2023-01-03 19:45 na obiekcie Goodison Park - 1-4

Dnia 2023-01-03 19:45 na obiekcie sportowym Goodison Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 19 pomiędzy Everton a Brighton.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Everton a Brighton wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-4.

Gole strzelali: K. Mitoma 14' 0-1 M. Caicedo E. Ferguson 51' 0-2 S. March 54' 0-3 E. Ferguson P. Groß 57' 0-4 D. Gray 90' 1-4

Żółte kartki Everton: Isaac Price 74' Alex Iwobi 75' Abdoulaye Doucouré 90'

Żółte kartki Brighton: Evan Ferguson 45'

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Marriner. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Everton zmierzy się już z Southampton, następne spotkania z drużynami West Ham oraz Arsenal a Brighton z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Bournemouth.

Wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe starcia ligi Premier League. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Isaac Price Evan Ferguson raz za razem zagwarantowały fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają nader zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, iż widowiska przynudzają. Ustawicznie obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Everton oraz Brighton z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Goodison Park.