Spotkanie między West Ham i Everton na obiekcie London Stadium dnia 2023-01-21 15:00 - 2-0

Dnia 2023-01-21 15:00 na stadionie London Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki Regular Season - 21 pomiędzy West Ham a Everton.

Pierwsza połowa spotkania między West Ham a Everton zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: J. Bowen 34' 1-0 J. Bowen 41' 2-0 M. Antonio

Żółte kartki West Ham: Lucas Paquetá 50'

Żółte kartki Everton: James Tarkowski 67'

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu West Ham stawi czoła Derby, następne spotkania z drużynami Newcastle i Chelsea natomiast Everton zmierzy się z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Leeds.

Wierni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Składające się z zdolnych obrońców i napastników zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Lucas Paquetá James Tarkowski nieprzerwanie serwują wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zażarte, rzadko okazuje się, że są to mecze mało interesujące. Natrafiamy na nieprzepisowe faule, książkowe asysty oraz bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Premier League i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. West Ham i Everton i ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak London Stadium.