Dnia 2023-05-08 16:30 na obiekcie The American Express Community Stadium odbyło się spotkanie Brighton vs Everton - wynik końcowy 1-5

Brighton vs Everton, wynik końcowy 1-5.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Brighton a Everton zakończyła się wynikiem 0-3. Końcowy wynik spotkania to 1-5.

Dnia 2023-05-08 16:30 na obiekcie sportowym The American Express Community Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 35. Zmierzyły się ze sobą Brighton i Everton.

Gole strzelali: A. Doucouré 1' 0-1 D. Calvert-Lewin A. Doucouré 29' 0-2 D. McNeil J. Steele 35' 0-3 D. McNeil 76' 0-4 A. Iwobi A. Mac Allister 79' 1-4 D. McNeil 90' 1-5 A. Onana

Żółte kartki Brighton: Lewis Dunk 21'

Żółte kartki Everton: Amadou Onana -5' Yerry Mina 18' Idrissa Gueye 25' Dominic Calvert-Lewin 45' Abdoulaye Doucouré 56'

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Brighton stawi czoła Newcastle, następne spotkania z drużynami Southampton i Manchester City natomiast Everton z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i .

Dzisiaj wierni fani piłki nożnej śledzą starcia w lidze Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak Lewis Dunk Amadou Onana wielokrotnie serwują kapitalnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często zdarza się koniec końców, iż mecze męczą. Obserwujemy wspaniałe gole czy asysty, bezlitosne faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskiej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Brighton i Everton z ligi Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak The American Express Community Stadium.