Everton vs Manchester City, wynik spotkania 0-3

Dnia 2023-05-14 13:00 na obiekcie sportowym Goodison Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 36 pomiędzy Everton a Manchester City.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Everton i Manchester City wynik to 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: İ. Gündoğan 37' 0-1 R. Mahrez E. Haaland 39' 0-2 İ. Gündoğan İ. Gündoğan 51' 0-3

Żółte kartki Everton: James Garner 49'

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Everton stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Bournemouth oraz Real Madrid natomiast Manchester City z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz .

Wierni kibice śledzą niezwykle fascynujące starcia w lidze Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak James Garner często gwarantują wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Stale obserwujemy książkowe gole czy asysty, nieprzepisowe faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że mecze nie są warte uwagi. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Everton i Manchester City i ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Goodison Park.