Wolves - Everton, wynik meczu - 1-1

Pierwsza połowa meczu między Wolves a Everton zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2023-05-20 14:00 na stadionie Molineux Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 37 pomiędzy Wolves a Everton.

Gole strzelali: Hwang Hee-Chan 34' 1-0 Y. Mina 90' 1-1 M. Keane

Żółte kartki Wolves: Adama Traoré 17' Craig Dawson 45' Nélson Semedo 51' Rúben Neves 66' Matheus Nunes 90'

Żółte kartki Everton: James Garner 90'

Czerwone kartki Wolves:

Główny arbiter meczu to David Coote, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Wolves stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Bournemouth oraz natomiast Everton z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa fanów z dużym zaangażowaniem śledzi ekscytujące potyczki w lidze Premier League. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak Adama Traoré James Garner nierzadko zagwarantowały fantastycznym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Potyczki między graczami z ligi zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, że spotkania nudzą kibica. Nieprzerwanie obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Wolves i Everton jak ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Molineux Stadium.