Back to Top

Nieoficjalna strona fanów klubu Everton F.C.

Manchester United - Everton, wynik 2-0

Mecz między Manchester United i Everton zakończony wynikiem 2-0 dnia 2024-03-09 12:30 na stadionie Old Trafford

W meczu 28. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Manchester United i Everton, który odbył się 9 marca 2024 roku o godzinie 12:30 na stadionie Old Trafford, gospodarze z Manchesteru pokonali rywali z Liverpoolu 2-0. Po pierwszej połowie "Czerwone Diabły" prowadziły identycznym wynikiem, utrzymując kontrolę nad spotkaniem. Jak potoczyły się dalsze wydarzenia? Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją!

Everton kontra West Ham wynik spotkania 1-3

Spotkanie Everton vs West Ham, wynik końcowy 1-3

W ostatnim meczu 27. kolejki angielskiej Premier League drużyna Evertonu podejmowała na własnym boisku ekipę West Ham. Spotkanie, które odbyło się dwa dni temu, zakończyło się zwycięstwem gości 3:1. Mimo bezbramkowego remisu na przerwę, druga połowa okazała się bardzo emocjonująca, a skuteczność zawodników zespołu West Ham zadecydowała o ostatecznym rezultacie. Mecz rozegrano na stadionie Goodison Park.

Brighton vs Everton, wynik 1-1

Spotkanie Brighton kontra Everton, wynik końcowy 1-1

W dniu 24 lutego 2024 roku na American Express Stadium drużyny Brighton i Everton zmierzyły się w ramach 26. kolejki Premier League. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo braku bramek w pierwszej połowie. Spotkanie było pełne emocji i zwrotów akcji, które zachwyciły kibiców obu ekip.

Everton - Crystal Palace, wynik 1-1

Everton kontra Crystal Palace, wynik spotkania: 1-1

W minioną sobotę na Goodison Park drużyny Evertonu i Crystal Palace zmierzyły się w ramach 25. kolejki Premier League. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo że na przerwę obie ekipy schodziły przy bezbramkowym wyniku. Wyrównana rywalizacja dostarczyła emocji fanom do samego końca, a bramki padły dopiero w drugiej połowie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie wydarzenia miały miejsce na murawie tego wieczoru.

Manchester City - Everton, wynik 2-0

Spotkanie Manchester City vs Everton, wynik 2-0

W dniu 10 lutego 2024 roku na Etihad Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Manchester City i Everton. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to gospodarze zdołali pokonać rywali 2-0, zdobywając cenne trzy punkty w 24. kolejce angielskiej Premier League. Mecz ten miał miejsce zaledwie dwa dni temu, a kibice obu ekip jeszcze długo będą wspominać tę starcie.

Fulham kontra Everton wynik meczu 0-0

Mecz między Fulham oraz Everton zakończony wynikiem 0-0 na stadionie Craven Cottage dnia 2024-01-30 19:45

W dniu 30 stycznia 2024 roku na stadionie Craven Cottage Fulham zmierzyło się z Evertonem w ramach 22 kolejki Premier League. Mecz zakończył się remisem 0-0, a wynik na przerwę również wynosił 0-0. Mecz odbył się 9 dni temu.

Mecz Everton kontra Tottenham, wynik końcowy 2-2

Mecz Everton vs Tottenham zakończony wynikiem 2-2 dnia 2024-02-03 12:30

W sobotnim starciu dwóch potężnych zespołów Premier League, Everton i Tottenham zremisowały 2-2 na Goodison Park. Mecz odbył się 3 lutego o godzinie 12:30, a emocje sięgały zenitu w obliczu wyrównanego spotkania. Everton zdołał odrobić straty by zremisować wynik w drugiej połowie, zapewniając kibicom niezapomniane chwile.

Mecz pomiędzy Everton kontra Manchester City wynik 1-3

Mecz Everton - Manchester City zakończony wynikiem 1-3 na stadionie Goodison Park dnia 2023-12-27 20:15

W dniu 27 grudnia 2023 roku na stadionie Goodison Park odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Everton i Manchester City w ramach 19. kolejki Premier League. Po zaciętej rywalizacji, Manchester City zdołało odwrócić losy spotkania i pokonać gospodarzy wynikiem 3-1, mimo że na przerwę schodzili z wynikiem 1-0 na korzyść Evertonu.