Everton - Chelsea, wynik meczu 0-1

W dniu 2022-08-06 16:30 na stadionie Goodison Park rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 1 pomiędzy Everton a Chelsea.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Everton a Chelsea wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: Jorginho 45' 0-1

Żółte kartki Everton: Yerry Mina 45' Vitaliy Mykolenko 80' Mason Holgate 90'

Żółte kartki Chelsea: Reece James 56' Marc Cucurella 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia spotkania to Craig Pawson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Everton stanie naprzeciw Aston Villa, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i Brentford. Kolejno natomiast Chelsea z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i Leicester.

Coraz częściej zauważamy, iż fani piłki nożnej śledzą poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Yerry Mina Reece James często zapewniają wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Stale obserwujemy nieczyste faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, idealne sytuacje podbramkowe i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, iż są to widowiska usypiające. Zachęcamy, żeby śledzić spotkania sportowe popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Everton i Chelsea z ligi Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Goodison Park.