Spotkanie Everton vs West Ham, wynik 1-0

W dniu 2022-09-18 13:15 na obiekcie sportowym Goodison Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 8 pomiędzy Everton a West Ham.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Everton a West Ham wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: N. Maupay 53' 1-0 A. Iwobi

Żółte kartki Everton: Conor Coady 28' Anthony Gordon 62' Dwight McNeil 90'

Żółte kartki West Ham: Gianluca Scamacca 90'

Czerwone kartki West Ham:

Główny sędzia spotkania to Michael Oliver, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Everton zmierzy się już z Southampton, następne spotkania z drużynami Manchester United oraz Tottenham. Kolejno natomiast West Ham zmierzy się z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Anderlecht oraz Fulham.

Liczni fani z entuzjazmem śledzą starcia, które dotyczą ligi Premier League. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Conor Coady Gianluca Scamacca nieustannie serwują swoim wiernym fanom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, wyśmienite bramki i asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zagorzałe, nie często bywa, iż zmagania nudzą kibica. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Everton oraz West Ham w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Goodison Park.