Spotkanie między Everton i Norwich zakończone wynikiem 2-0 dnia 2021-09-25 14:00 na stadionie Goodison Park

Everton - Norwich, wynik końcowy 2-0. Dnia 2021-09-25 14:00 na stadionie Goodison Park rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Everton i Norwich.

Po pierwszej połowie spotkania między Everton oraz Norwich wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: A. Townsend 29' 1-0 A. Doucouré 77' 2-0 D. Gray

Żółte kartki Everton: Lucas Digne 56' Anthony Gordon 90'

Żółte kartki Norwich: Ozan Kabak 54' Pierre Lees Melou 80' Brandon Williams 84'

Czerwone kartki Norwich:

Główny arbiter spotkania to David Coote, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Everton stanie naprzeciw Manchester United, następne spotkania z drużynami West Ham i Watford. Kolejno natomiast Norwich z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Brighton i Chelsea.

Dzisiaj mnóstwo fanów śledzi potyczki w lidze Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Lucas Digne Ozan Kabak wielokrotnie zapewniają wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Nieprzerwanie zdarzają się zapadające w pamięć asysty i bramki, nieprzepisowe faule dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między piłkarzami bywają zaciekłe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to widowiska drętwe. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Premier League i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Everton oraz Norwich w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Goodison Park.