Everton vs Southampton, wynik spotkania - 1-2

Everton vs Southampton, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Everton a Southampton zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2023-01-14 15:00 na stadionie Goodison Park rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Everton a Southampton.

Gole strzelali: A. Onana 39' 1-0 D. Gray J. Ward-Prowse 46' 1-1 C. Adams J. Ward-Prowse 78' 1-2

Żółte kartki Everton:

Żółte kartki Southampton: Roméo Lavia 14' Ibrahima Diallo 69' Lyanco 90'

Czerwone kartki Southampton:

Główny sędzia spotkania - John Brooks, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Everton zmierzy się już z West Ham, następne spotkania z drużynami Arsenal i Liverpool natomiast Southampton z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle i Blackpool.

Zobacz, co mamy dla Ciebie w artykule - wejdź na link!

Wielu kibiców śledzi starcia ligi Premier League. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak Roméo Lavia nierzadko zapewniły wspaniałym kibicom emocje z najwyższej półki. Interesujące potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają zajadłe, rzadko okazuje się, iż zmagania nas męczą. Ustawicznie natrafiamy na idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Premier League. Udział takich drużyn jak Everton i Southampton z ligi Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Goodison Park.