Everton kontra Burnley, wynik spotkania 3-1

Everton kontra Burnley 3-1. W dniu 2021-09-13 19:00 na obiekcie sportowym Goodison Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 4 pomiędzy Everton a Burnley.

Pierwsza połowa meczu między Everton i Burnley zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: B. Mee 53' 0-1 J. Gudmundsson M. Keane 60' 1-1 A. Townsend A. Townsend 65' 2-1 A. Doucoure D. Gray 66' 3-1 A. Doucoure

Żółte kartki Everton: A. Townsend 53'

Żółte kartki Burnley: J. Brownhill 47'

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Everton stawi czoła Aston Villa, następne spotkania z drużynami QPR i Norwich natomiast Burnley z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Rochdale i Leicester.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice futbolu śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Uzdolnione drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak A. Townsend J. Brownhill raz za razem gwarantują kapitalnym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Potyczki między piłkarzami bywają zagorzałe, rzadko bywa koniec końców, iż zmagania męczą fana. Wielokrotnie obserwujemy brutalne faule kończące się czerwonym kartonikiem, efektowne bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Premier League i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Everton i Burnley w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Goodison Park.