Spotkanie Everton vs Newcastle zakończone wynikiem 1-4

Everton vs Newcastle wynik 1-4. Dnia 2023-04-27 18:45 na obiekcie sportowym Goodison Park odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 33 pomiędzy Everton a Newcastle.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Everton a Newcastle wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

Gole strzelali: C. Wilson 28' 0-1 Joelinton 72' 0-2 J. Willock C. Wilson 75' 0-3 Bruno Guimarães D. McNeil 80' 1-3 J. Murphy 81' 1-4

Żółte kartki Everton: Amadou Onana 40' Neal Maupay 90'

Żółte kartki Newcastle: Matt Targett 53'

Czerwone kartki Newcastle:

Główny sędzia spotkania to Andre Marriner, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Everton stanie naprzeciw Brighton, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Wolves a Newcastle podejmie Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Leeds oraz Brighton.

Wierni fani z entuzjazmem śledzą fascynujące potyczki ligi Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak Amadou Onana Matt Targett nieraz zapewniły kapitalnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi okazują się niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, że są to widowiska nudne. Bardzo często natrafiamy na spektakularne bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Everton oraz Newcastle w lidze Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Goodison Park.