Everton kontra Manchester United, wynik meczu - 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między Everton i Manchester United wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-10-09 18:00 na obiekcie sportowym Goodison Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Everton i Manchester United.

Gole strzelali: A. Iwobi 5' 1-0 Antony 15' 1-1 A. Martial Cristiano Ronaldo 44' 1-2 Casemiro

Żółte kartki Everton: Amadou Onana 51' Anthony Gordon 63'

Żółte kartki Manchester United: Scott McTominay 85'

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Everton stawi czoła Tottenham, następne spotkania z drużynami Newcastle i Crystal Palace. Kolejno natomiast Manchester United podejmie Omonia Nicosia. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle i Tottenham.

W dzisiejszych czasach wierni fani z zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak Amadou Onana Scott McTominay raz za razem zapewniły wspaniałym entuzjastom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Nieprzerwanie obserwujemy ostre faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, efektowne gole i asysty gwarantujące smaczku całemu widowisku. Interesujące potyczki między piłkarzami z ligi są bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, iż mecze nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskie ligi Premier League. Everton i Manchester United i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Goodison Park.